Sorgun’da dün akşam saatlerinde yaşanan kuvvetli fırtına çok sayıda iş yerinde maddi hasara neden oldu. Sorgun Belediye Başkanı M.Erkut Ekinci fırtına dolayısıyla iş yerleri zarar gören esnafı ziyaret ederek tespitte bulundu, zarar durumu hakkında gözlem yaptı. Maddi kaybı olan esnafı dinleyerek bilgiler aldı. İyi günde olduğu kadar sıkıntılı günlerde de esnafın yanında olduğunu belirtti.
![M.Erkut Ekinci Fırtına Sonrası Tespitte Bulundu 1 WhatsApp Image 2023-05-18 at 15.11.57 (1)](https://sorgunhaber.com/wp-content/uploads/2023/05/WhatsApp-Image-2023-05-18-at-15.11.57-1-1-150x150.jpeg)
![M.Erkut Ekinci Fırtına Sonrası Tespitte Bulundu 2 WhatsApp Image 2023-05-18 at 15.11.57 (2)](https://sorgunhaber.com/wp-content/uploads/2023/05/WhatsApp-Image-2023-05-18-at-15.11.57-2-1-150x150.jpeg)
![M.Erkut Ekinci Fırtına Sonrası Tespitte Bulundu 3 WhatsApp Image 2023-05-18 at 15.11.57](https://sorgunhaber.com/wp-content/uploads/2023/05/WhatsApp-Image-2023-05-18-at-15.11.57-e1684421275174-1-150x150.jpeg)
![M.Erkut Ekinci Fırtına Sonrası Tespitte Bulundu 4 WhatsApp Image 2023-05-18 at 15.11.58](https://sorgunhaber.com/wp-content/uploads/2023/05/WhatsApp-Image-2023-05-18-at-15.11.58-1-150x150.jpeg)
Galeriyi Görüntüle