Ak Parti Milletvekili Yusuf Başer Vedalaştı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ak Parti’de üç dönem kuralına takılan Yozgat milletvekili Yusuf Başer veda mesajı yayınladı.

Partisinin üç dönem kuralı nedeniyle aday olmadığını belirten Başer, “Rabbim’e Şükürler olsun 4 dönem Yozgat’ımıza hizmet etme onuruna nail oldum. Her kula nasip olmayacak 12 yıllık Milletvekilliğim dönemimde sıkılmadık el, çalmadık kapı, girilmedik gönül bırakmadık.

Yozgat’ımızın il ve ilçelerine, beldelerine ve köylerine yapılan her yatırımda, her hizmette alın terimiz var. Bu mutluluk bana yeter. Evlatlarına her zaman sahip çıkan aziz Yozgatlıma vefa duygularım hiç bitmeyecek. İlk seçildiğimde ‘Tertemiz gidiyorum’ demiştim. Şimdi ‘Tertemiz dönüyorum’ Yiğitler şehri Bozok Yaylası’na. Evladı olmaktan onur duyduğum bu toprakların vefakâr insanları gönlümde her daim müstesna bir yerde olacak. Yozgat sevdam hiç bitmeyecek. Bu bir veda değil, yeni bir başlangıç.

İlk Günkü Aşkla ve Memleket sevdasıyla aziz Yozgatlımla değişik görevlerde, farklı platformlarda yine birlikte olacağız. Yine Yozgat için çalışacak yine Yozgat için ter dökeceğiz. Milletin adamı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde hizmet bayrağını daha yukarılara çıkartacak, Türkiye Yüzyılı’nı birlikte inşa edeceğiz. Davamın hizmetinde, Liderim Recep Tayyip Erdoğan’ın ve partimin emrindeyim.

Dava arkadaşlarımın, teşkilatlarımızın hizmetindeyim. Sevdalı olduğum Yozgat’ın, Yozgatlının hizmetindeyim. Bu süreçte evlatlarını her daim bağırlarına basan Yozgatlı hemşehrilerime, dava arkadaşlarıma ve millet sevdalısı değerli teşkilat mensubu kardeşlerime teşekkür ediyorum. Milletimize hizmet bayrağını devralan milletvekili adayı kardeşlerimi tebrik ediyor, başarılar diliyorum. Birlikte başaracak. Birlikte kazanacağız. Daha çok hizmetler edeceğiz. Haydi Bismillah’’ dedi.

d8908db4 cc48 4949 b9b1 5d65c9bc9dcb 81780e57 24ab 4687 846b 3f2219222010

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
Ak Parti Milletvekili Yusuf Başer Vedalaştı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin