Yozgat Bozok Üniversitesi ve Yozgat Belediyesi tarafından Cumhuriyetimizin 100. Yılı Kutlamaları kapsamında Şef Mustafa Koç yönetiminde konser düzenlendi. Yozgat Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosunun seslendirdiği eserler izleyicilere keyifli dakikalar yaşattı.
![Cumhuriyetimizin 100. Yılı Konseri 1 Bozok Universitesi Konser 1 1](https://sorgunhaber.com/wp-content/uploads/2023/12/Bozok-Universitesi-Konser-1-1-495x330.jpeg)
![Cumhuriyetimizin 100. Yılı Konseri 2 Bozok Universitesi Konser 2 1](https://sorgunhaber.com/wp-content/uploads/2023/12/Bozok-Universitesi-Konser-2-1-353x330.jpeg)
Yozgat Bozok Üniversitesi’nin ev sahibi olduğu gecede konsere Yozgat Valisi Mehmet Ali Özkan, İyi Parti Yozgat Milletvekili Lütfullah Kayalar, Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse, Yozgat Bozok Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Evren Yaşar, Yozgat Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürü Zafer Kişi, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Güngör Yılmaz, Üniversite Genel Sekreteri Doç. Dr. Mustafa Kocakaya, sivil toplum kuruluşları ve siyasi parti temsilcileri ile çok sayıda öğrenci katıldı.
![Cumhuriyetimizin 100. Yılı Konseri 6 Bozok Universitesi Konser 3 1](https://sorgunhaber.com/wp-content/uploads/2023/12/Bozok-Universitesi-Konser-3-1-495x330.jpeg)
![Cumhuriyetimizin 100. Yılı Konseri 7 Bozok Universitesi Konser 4 1](https://sorgunhaber.com/wp-content/uploads/2023/12/Bozok-Universitesi-Konser-4-1-495x330.jpeg)
Konser sonunda Yozgat Bozok Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Evren Yaşar, Şef Mustafa Koç’a plaket takdiminde bulundu.
![Cumhuriyetimizin 100. Yılı Konseri 8 Bozok Universitesi Konser 5 1](https://sorgunhaber.com/wp-content/uploads/2023/12/Bozok-Universitesi-Konser-5-1-495x330.jpeg)
![Cumhuriyetimizin 100. Yılı Konseri 9 Bozok Universitesi Konser 6 1](https://sorgunhaber.com/wp-content/uploads/2023/12/Bozok-Universitesi-Konser-6-1-495x330.jpeg)