Sorgun doğumlu Hanife Azra Koç Sivas’ta yapılan okullar arası Türkiye Bayanlar Güreş Turnuvası’nda üçüncü oldu. Sporcumuzu tebrik ediyor, başarılar diliyoruz.
![Sorgunlu Sporcumuzdan Üçüncülük Madalyası 4 WhatsApp Image 2023-06-30 at 13.16.01](https://sorgunhaber.com/wp-content/uploads/2023/06/WhatsApp-Image-2023-06-30-at-13.16.01-e1688120588466-1-150x150.jpeg)
![Sorgunlu Sporcumuzdan Üçüncülük Madalyası 5 WhatsApp Image 2023-06-30 at 13.16.02 (1)](https://sorgunhaber.com/wp-content/uploads/2023/06/WhatsApp-Image-2023-06-30-at-13.16.02-1-1-150x150.jpeg)
![Sorgunlu Sporcumuzdan Üçüncülük Madalyası 6 WhatsApp Image 2023-06-30 at 13.16.02](https://sorgunhaber.com/wp-content/uploads/2023/06/WhatsApp-Image-2023-06-30-at-13.16.02-2-150x150.jpeg)
![Sorgunlu Sporcumuzdan Üçüncülük Madalyası 7 WhatsApp Image 2023-06-30 at 13.16.03](https://sorgunhaber.com/wp-content/uploads/2023/06/WhatsApp-Image-2023-06-30-at-13.16.03-1-150x150.jpeg)
![Sorgunlu Sporcumuzdan Üçüncülük Madalyası 8 WhatsApp Image 2023-06-30 at 13.16.20](https://sorgunhaber.com/wp-content/uploads/2023/06/WhatsApp-Image-2023-06-30-at-13.16.20-1-150x150.jpeg)
Galeriyi Görüntüle
Sorgun doğumlu Hanife Azra Koç Sivas’ta yapılan okullar arası Türkiye Bayanlar Güreş Turnuvası’nda üçüncü oldu. Sporcumuzu tebrik ediyor, başarılar diliyoruz.
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.
Bu web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezler kullanılmaktadır.