Samsun’da yaşayan SMA Tip-1 Hastası Osman Buğra Çalışkan’ın tedavisi için yurdun dört bir yanından seferber olundu. “SMA Tip-1 Hastası Osman Buğra’ya Nefes Ol” adlı bağış kampanyası düzenlendi. Sorgun İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü de bu konuda okulları bilgilendirerek bağış kampanyasından haberdar olunmasını sağladı. Sorgun’da 8 okuldan toplam 47.057.00 TL bağış toplandı.
Sorgun Haber olarak destek olan ve emeği geçen herkesi tebrik ediyoruz. Osman Buğra’ya acil şifalar diliyoruz.
![Sorgun İlçe Milli Eğitim'den Osman Buğra'ya Destek 4 151ae86e-5d0a-4565-84a0-cc6238ba4d7b](https://sorgunhaber.com/wp-content/uploads/2023/05/151ae86e-5d0a-4565-84a0-cc6238ba4d7b-1-150x150.jpg)
![Sorgun İlçe Milli Eğitim'den Osman Buğra'ya Destek 5 c638bf1b-c74a-4ea8-9c72-8c13a6225bb8](https://sorgunhaber.com/wp-content/uploads/2023/05/c638bf1b-c74a-4ea8-9c72-8c13a6225bb8-1-150x150.jpg)
![Sorgun İlçe Milli Eğitim'den Osman Buğra'ya Destek 6 0d3741e0-cfe2-4f75-9617-a9b094a969a5](https://sorgunhaber.com/wp-content/uploads/2023/05/0d3741e0-cfe2-4f75-9617-a9b094a969a5-1-150x150.jpg)
![Sorgun İlçe Milli Eğitim'den Osman Buğra'ya Destek 7 38c6831d-87f0-4637-ab24-0ae7f1a5876d](https://sorgunhaber.com/wp-content/uploads/2023/05/38c6831d-87f0-4637-ab24-0ae7f1a5876d-1-150x150.jpg)
Galeriyi Görüntüle