Sorgun Belediyesinin yüzde 8 kar ortağı olduğu serada çalışmalar mevsim şartlarına rağmen aralıksız devam ediyor.
Sorgun Belediyesinin yüzde 8 kar ortağı olduğu serada çalışmalar mevsim şartlarına rağmen aralıksız devam ediyor.
MHP Yozgat Milletvekili Ethem Sedef, dün Sorgun İlçesi’nde çeşitli ziyaret ve temaslarda bulundu. Sedef, Belediye Başkanı Erkut Ekinci’nin makamına gerçekleştirdiği ziyaretin ardından projeleri yerinde gördü.
![Sorgun Belediyesi'nin Serası Örnek Olacak! Başkan Erkut Ekinci, Milletvekili Ethem Sedef'e Sera Alanını Gezdirdi 5 a0f232fb fa5f 4cc6 9c16 9c6d328e3df5](https://www.sorgunhaber.com/wp-content/uploads/2021/10/a0f232fb-fa5f-4cc6-9c16-9c6d328e3df5-300x227.jpg)
Belediyenin önemli projelerinden olan ve ilçenin özellikle jeotermal enerji ısıtmalı seracılıkta rol model olacak çalışma ile ilgili Ekinci, Sedef’i bilgilendirdi.
Milletvekili Sedef, 40 dönüm arazi üzerine kurulacak seranın tamamlanması ile ilçedeki diğer üreticilere de önemli bir örnek olacağını belirterek, Başkan Ekinci’yi tebrik edip, çalışmalarında başarılar diledi.
Milletvekili Ethem Sedef’e ziyareti sırasında MHP İl Başkanı Ferhat Altan ve Yozgat Ülkü Ocakları Başkanı Turan Karakuş eşlik etti.