İlyas Arslan Tiyatro Salonu’nda, Sorgun Belediyesi tarafından düzenlenen çocuk oyunu sahnelendi.
‘Bu Rüya Bizim’ isimli tiyatro oyununun yanı sıra ‘Tarçın ve annesi’ isimli vantrolog kukla gösterisi yapıldı. Oyuna ilgi oldukça fazlaydı. Tiyatro salonu tamamen doldu. Yer bulamayanlar yarınki seansı beklemek üzere tiyatro salonundan ayrıldılar.
Oyun bitişinde çocuklara dağıtılmak üzere balonlar hazırlandı.
![İlyas Arslan Tiyatro Salonu'nda Çocuk Tiyatrosu Sahnelendi 4 WhatsApp Image 2023-04-17 at 15.51.44](https://sorgunhaber.com/wp-content/uploads/2023/04/WhatsApp-Image-2023-04-17-at-15.51.44-e1681736716348-1-150x150.jpeg)
![İlyas Arslan Tiyatro Salonu'nda Çocuk Tiyatrosu Sahnelendi 5 WhatsApp Image 2023-04-17 at 15.51.46](https://sorgunhaber.com/wp-content/uploads/2023/04/WhatsApp-Image-2023-04-17-at-15.51.46-1-150x150.jpeg)
![İlyas Arslan Tiyatro Salonu'nda Çocuk Tiyatrosu Sahnelendi 6 WhatsApp Image 2023-04-17 at 15.51.44 (1)](https://sorgunhaber.com/wp-content/uploads/2023/04/WhatsApp-Image-2023-04-17-at-15.51.44-1-1-150x150.jpeg)
![İlyas Arslan Tiyatro Salonu'nda Çocuk Tiyatrosu Sahnelendi 7 WhatsApp Image 2023-04-17 at 15.51.42](https://sorgunhaber.com/wp-content/uploads/2023/04/WhatsApp-Image-2023-04-17-at-15.51.42-1-150x150.jpeg)
Galeriyi Görüntüle