Sorgun Belediyesi’ne bağlı Özel Eğitim Merkezi’nde eğitim alan özel gereksinimli çocukların bu haftaki etkinlik programında cami temizliğine yardım vardı. Yeşilova Ali Efendi Camii’nin temizlenmesine yardımcı olan çocuklar cami görevlileri ile tanışıp sohbet ettiler.
![Özel Çocuklar Cami Temizliğine Yardım Etti 1 Ozel Cocuklar Camii Temizligi 1](https://www.sorgunhaber.com/wp-content/uploads/2023/11/Ozel-Cocuklar-Camii-Temizligi-1-248x330.jpeg)
![Özel Çocuklar Cami Temizliğine Yardım Etti 2 Ozel Cocuklar Camii Temizligi 2](https://www.sorgunhaber.com/wp-content/uploads/2023/11/Ozel-Cocuklar-Camii-Temizligi-2-248x330.jpeg)
![Özel Çocuklar Cami Temizliğine Yardım Etti 3 Ozel Cocuklar Camii Temizligi 3](https://www.sorgunhaber.com/wp-content/uploads/2023/11/Ozel-Cocuklar-Camii-Temizligi-3-248x330.jpeg)
Temizliğe yardım edilmesi vesilesiyle toplumun farklı kesimleriyle bir araya gelen çocukların dışlanmadan, hayatın içine karışarak yaşamlarını sürdürmeleri hedefleniyor. Çocuklar da neşeli dakikalar geçirerek kişisel gelişimlerine katkı sağlamış oluyorlar.
![Özel Çocuklar Cami Temizliğine Yardım Etti 7 Ozel Cocuklar Camii Temizligi 4](https://www.sorgunhaber.com/wp-content/uploads/2023/11/Ozel-Cocuklar-Camii-Temizligi-4-248x330.jpeg)
![Özel Çocuklar Cami Temizliğine Yardım Etti 8 Ozel Cocuklar Camii Temizligi 5](https://www.sorgunhaber.com/wp-content/uploads/2023/11/Ozel-Cocuklar-Camii-Temizligi-5-248x330.jpeg)
Yeşilova Ali Efendi Camii Görevlisi Arif Yılmaz’ın çikolata ikram ettiği çocuklar işlerinin bitmesinin ardından servisleriyle evlerine bırakıldı.İlerleyen haftalarda özel gereksinimli çocukların başka etkinlikler yapması planlanıyor.
![Özel Çocuklar Cami Temizliğine Yardım Etti 9 Ozel Cocuklar Camii Temizligi 6](https://www.sorgunhaber.com/wp-content/uploads/2023/11/Ozel-Cocuklar-Camii-Temizligi-6-248x330.jpeg)