‘Güçlü Kadınlar Güçlü Yarınlar’ Grubu Üretmeye Devam Ediyor

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sorgun’da Yaşam Koçu Pınar Ünal öncülüğünde oluşturulan ‘Güçlü Kadınlar Güçlü Yarınlar’ grubu, Dünya Kadınlar Günü’ne özel buluşma gerçekleştirdi. Her pazar günü toplanan grubun bu kez düzenlenen toplantısı daha anlamlı bir güne denk geldi. Sorgun Bobbili Kafe’de bir araya gelen grup üyeleri, Sorgun’daki kadınlar olarak neler üretebileceklerinin değerlendirmesini yaptı. Yeni iş fikirleri, evden çalışma imkanı, el becerileri ürünlerin yapımı ve satışı gibi farklı konular üzerinde konuşuldu.

Guclu Kadinlar Guclu Yarinlar Pinar Unal 3 1
'Güçlü Kadınlar Güçlü Yarınlar' Grubu Üretmeye Devam Ediyor 8

Programda konuşma yapan Pınar Ünal “Eşler güçlü, sağlıklı, mutlu oldukça ;ayakta kalabilme mücadelesinin yükünü ,karı koca birlikte hafifletirler. Zihinsel düşünsel becerileri olan kendine güvenen inanan saygın kadınlar güçlü kadınlardır. Güçlü olmak demek ‘Evin reisi ben olacağım benim sözüm geçer’ demek değildir. Güçlü olmak demek ev huzurunda akılcı iyileştirici çözümleyici kararlar almak demektir. Ben değil ‘biz’ olmak demektir. Çocuklarımız sağlıklı ailede gelişmiş toplumda çok daha huzurlu olurlar . ‘Güçlü Kadınlar Güçlü Yarınlar Biz Birlikte Güçlüyüz’ ekibimize bekliyoruz.

Guclu Kadinlar Guclu Yarinlar Pinar Unal 5 1
'Güçlü Kadınlar Güçlü Yarınlar' Grubu Üretmeye Devam Ediyor 9
Guclu Kadinlar Guclu Yarinlar Pinar Unal 2 1
'Güçlü Kadınlar Güçlü Yarınlar' Grubu Üretmeye Devam Ediyor 10

Güçlü Kadınlar Güçlü Yarınlar Biz Birlikte Güçlüyüz ekibimizden gelenlerimizle birlikte bugün bir buluşma gerçekleştirdik. Katılım gösteren ve gelmek isteyip de gelemeyen bayanlarımıza da ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ediyorum. Daha geniş bir alanda inşallah iftar buluşmamız olacaktır durmak yok yola devam ediyoruz. Bizleri bu güzel anlamlı günde yalnız bırakmayan her daim yardımsever gönlü yüreği güzel Sorgun Hanzade Pastanesi’ne de çok çok teşekkür ediyoruz. Bobbili Cafe ve çalışanlarımıza da destekleri ve emekleri için ayrıca teşekkür ediyorum. Herkesin emeğine yüreğine sağlık” dedi.

Yemek ikramı ve üyelerle birlikte pasta kesiminin ardından toplantı sona erdi.

Guclu Kadinlar Guclu Yarinlar Pinar Unal 4 1
'Güçlü Kadınlar Güçlü Yarınlar' Grubu Üretmeye Devam Ediyor 11
0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
‘Güçlü Kadınlar Güçlü Yarınlar’ Grubu Üretmeye Devam Ediyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin