Sorgun D200 karayolunda Yozgat İl Emniyet Müdürlüğü İnsansız Hava Araçları Büro Amirliği ile Sorgun İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Büro Amirliği ekiplerince müşterek trafik kontrolü yapıldı.
![Drone İle Trafik Kontrolü 1 Yozgat Sorgun trafik 1](https://www.sorgunhaber.com/wp-content/uploads/2023/10/Yozgat-Sorgun-trafik-1-248x330.jpeg)
Drone ile yapılan çekimlerde emniyet kemeri, trafikte cep telefonu kullanımı, kırmızı ışık ihlali ve emniyet şeridi ihlali olup olmadığına bakıldı. Trafik ekiplerince belirlenen araçlar kenara çekilerek sürücüler uyarıldı.
![Drone İle Trafik Kontrolü 5 Yozgat Sorgun trafik 2](https://www.sorgunhaber.com/wp-content/uploads/2023/10/Yozgat-Sorgun-trafik-2-239x330.jpeg)
![Drone İle Trafik Kontrolü 6 Yozgat Sorgun trafik 3](https://www.sorgunhaber.com/wp-content/uploads/2023/10/Yozgat-Sorgun-trafik-3-226x330.jpeg)
![Drone İle Trafik Kontrolü 7 Yozgat Sorgun Trafik 4](https://www.sorgunhaber.com/wp-content/uploads/2023/10/Yozgat-Sorgun-Trafik-4-248x330.jpeg)
![Drone İle Trafik Kontrolü 8 Yozgat Sorgun trafik 5](https://www.sorgunhaber.com/wp-content/uploads/2023/10/Yozgat-Sorgun-trafik-5-440x330.jpeg)