Sorgun Belediye Başkanı M.Erkut Ekinci Ankara Yozgatlılar Federasyonu’nda iftar yemeği düzenledi. İftar programına Ankara 2. Bölge 1.Sıra milletvekili adayı Sadir Durmaz katıldı.
İftar sonrası çay sohbetine Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya ve Kamu Sen eski başkanı Önder Kahveci eşlik etti. Programda hemşehrilik dayanışması vurgulanırken, birlik ve beraberlik mesajı verildi.
![Ankara Yozgatlılar Federasyonu'nda İftar Programı 4 WhatsApp Image 2023-04-15 at 14.18.49](https://sorgunhaber.com/wp-content/uploads/2023/04/WhatsApp-Image-2023-04-15-at-14.18.49-e1681557988627-1-150x150.jpeg)
![Ankara Yozgatlılar Federasyonu'nda İftar Programı 5 WhatsApp Image 2023-04-15 at 14.18.47](https://sorgunhaber.com/wp-content/uploads/2023/04/WhatsApp-Image-2023-04-15-at-14.18.47-1-150x150.jpeg)
![Ankara Yozgatlılar Federasyonu'nda İftar Programı 6 WhatsApp Image 2023-04-15 at 14.18.48](https://sorgunhaber.com/wp-content/uploads/2023/04/WhatsApp-Image-2023-04-15-at-14.18.48-1-150x150.jpeg)
![Ankara Yozgatlılar Federasyonu'nda İftar Programı 7 WhatsApp Image 2023-04-15 at 14.18.49 (1)](https://sorgunhaber.com/wp-content/uploads/2023/04/WhatsApp-Image-2023-04-15-at-14.18.49-1-1-150x150.jpeg)
Galeriyi Görüntüle