10. Uluslararası Onkoloji Günleri Muş’ta Düzenlendi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

04.10.2023- 09.10.2023 tarihleri arasında Muş’ta Genç Birikim Derneği ’10. Uluslararası Onkoloji Günleri’ni düzenledi. Yozgat Kanser Hastaları Moral ve Motivasyon Derneği, Genç Birikim Derneği Başkanı Dr. Salih Yüce’nin daveti üzerine etkinliğe katılım sağladı.

Kanser Hastalari Dernegi 2
10. Uluslararası Onkoloji Günleri Muş'ta Düzenlendi 6


‘Muş’ta Benim Hikâyem’ mottosuyla düzenlenen ’10. Uluslararası Onkoloji Günleri’ programına birçok ülkeden bilim insanı ve sivil toplum örgütü temsilcisi, kanser farkındalığı için Muş’ta bir araya geldi. Hastalığı atlatanlar hikâyelerini ve mücadele süreçlerini anlattı. Genç Birikim Derneği’nin ev sahipliğinde farklı sivil toplum örgütlerinin destek verdiği buluşmada ana tema meme kanseriydi.

Kanser Hastalari Dernegi 1
10. Uluslararası Onkoloji Günleri Muş'ta Düzenlendi 7

Onkoloji günlerinde kanserle mücadelede önleyici yöntemler, erken teşhis tedavi ve psikososyal destekler gibi konular konuşuldu. 40’a yakın bilim insanı erken tanı tedavi ve kanser sonrası yaşam konularında deneyimlerini paylaştı.


“Hikâyem hayat olsun” sloganıyla meme kanserinde mücadeleyi kazanmış kadınlar başarı hikâyelerini anlattı. Dernek Başkanı Ayşe Esengin “Genç Birikim Derneği Başkanı Dr. Salih Yüce Beye göstermiş olduğu misafirperverliğinden dolayı teşekkür ederim” dedi.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
10. Uluslararası Onkoloji Günleri Muş’ta Düzenlendi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin