Ülkü Ocaklarında Cuma Seminerleri

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ülkü Ocaklarında Türk Milliyetçiliği  ve  Medeniyetçilik Konulu Semineri Düzenlendi. Ülkü Ocakları Sorgun İlçe Başkanlığı tarafından her hafta Cuma günleri Sorgun Ülkü Ocağı İlçe Başkanlığı binasında düzenlenen Haftalık Seminerlerde bu hafta Sorgun Ülkü Ocakları Eski Başkanlarından Yunus Emre DURSUN tarafından Türk Milliyetçiliği Ve Medeniyetçilik konulu seminer düzenlendi.

sorgun ülkü ocağı

Geniş bir katılımın olduğu seminerde Yunus Emre DURSUN katılımcı gençlere Türk Milliyetçiliğinin özelliklerinden ve Bağbuğ Alparslan TÜRKEŞ tarafından kaleme alınan 9 IŞIK adlı eserde Işıklardan birisi olarak gösterilen Medeniyetçilik ilkesini açıkladı. Katılımcılar semineri son derece ilgi ile takip etiller.

Ülkü Ocakları Sorgun İlçe Başkanı Osman YEŞİL farklı katılımcılar ve farklı konular üzerine her hafta Cuma günleri Sorgun Ülkü Ocağı binasında düzenlenen seminerlerin amacının Sorgun’ da yaşayan ve Ülkü Ocaklarına gelen gençlerin vatan millet sevgisi bilinci ile yetiştirerek öncelikle kendilerine ve ailelerine daha sonra ise Sorgun’ a ve ülkemize hizmet edecek bilinçli ve eğitimli gençler yetiştirmek olduğunu belirterek bütün gençleri her hafta cuma günleri duzenlenen seminerlere katılmaya davit etti.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
Ülkü Ocaklarında Cuma Seminerleri

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin