Sorgun Belediyesi’nden Öğrencilere Rahat Ders Çalışma Ortamı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sorgun Belediyesi ilçe genelinde yaptığı eğitim yatırımları ile eğitimde marka değerini artırmaya devam ediyor. Daha önce okullardan gelen talepleri eksiksiz yerine getirerek eğitimcilerin yükünü azaltmaya ve öğrencilerin daha rahat eğitim almaları için okulların ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik çalışmalar yaptıklarını, ilçe kütüphane binasının da inşaatını yaparak teslimini gerçekleştirdiklerini dile getiren Sorgun Belediye Başkanı M. Erkut Ekinci şimdide Belediye Binasında bulunan Gençlik Merkezi’ne kazandırdıkları çalışma salonlarıyla eğitim atılımını devam ettiriyor.

WhatsApp Image 2023 11 14 at 16.36.34 2
Sorgun Belediyesi'nden Öğrencilere Rahat Ders Çalışma Ortamı 9


Sorgun Belediyesi bünyesinde hizmet veren Gençlik Merkezi’nde öğrencilerin sıcak ve ferah bir ortamda ders çalışmaları için çalışma salonlarının hizmete girdiğini dile getiren Sorgun Belediye Başkanı Mustafa Erkut Ekinci,” Özellikle dershaneye gitme imkânı olmayan ve sınava hazırlanan öğrenciler için bu çalışma salonları büyük bir imkan sağlıyor. Tabii ki sadece sınava hazırlanan öğrencileri değil tüm öğrencilerimizi düşündük. Evde çalışma alanı olmayan kendisine ait odası olmayan öğrencilerimiz içinde çok güzel bir ortam hazırladık. Bilgiye ulaşımı kolaylaştırdık. Sessiz, sıcak derslikler oluşturduk. Öğrencilerimizin eğitimi için her türlü imkânı seferber ediyoruz” dedi.

WhatsApp Image 2023 11 14 at 16.36.34
Sorgun Belediyesi'nden Öğrencilere Rahat Ders Çalışma Ortamı 10

Eğitime yatırımın toplumun tüm dinamiklerine yapıldığının altını çizen Sorgun Belediye Başkanı Erkut Ekinci: “ Sorgun Belediyesi olarak politika haline getirdiğimiz anlayışla eğitimle ilgili nerede bir ihtiyaç varsa tüm imkânlarını orada kullanmaya devam ediyoruz. Çocuklarımızın daha modern ve fiziki anlamda daha ferah, donanımlı eğitim yuvalarında eğitimlerine devam edebilmeleri noktasında okul ve eğitim mekânları inşa etmeye devam ediyoruz. Öğrencilerimizi sadece okullarda değil belediyemizin okul dışı eğitim ortamları, Hilal Evlerimiz başta olmak üzere, kütüphane ve eğitim destek sınıfımız olan çalışma salonlarımızda geleceğe daha donanımlı bir şekilde hazırlıyoruz. Sıcak bir ortamda derslerine çalışabilecekler. Çayları, kahveleri eşliğinde isteyen kitabını okuyacak. Eğitim donatılarıyla nezih ve sessiz bir ders çalışma ortamı sunan çalışma salonlarımız sınavlara hazırlanan ve ders çalışmak isteyen öğrencilerimizin vazgeçilmezi olacak. Ben tüm öğrencilerimizi hizmet almak için bekliyorum” şeklinde konuştu.

WhatsApp Image 2023 11 14 at 16.36.34 1
Sorgun Belediyesi'nden Öğrencilere Rahat Ders Çalışma Ortamı 11
WhatsApp Image 2023 11 14 at 16.36.35 1
Sorgun Belediyesi'nden Öğrencilere Rahat Ders Çalışma Ortamı 12
WhatsApp Image 2023 11 14 at 16.36.35
Sorgun Belediyesi'nden Öğrencilere Rahat Ders Çalışma Ortamı 13
0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
Sorgun Belediyesi’nden Öğrencilere Rahat Ders Çalışma Ortamı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin